Hakkımızda Arısoy Hukuk kimdir, Dava ve danışmanlık hizmetleri verdiği faaliyet alanlarını, Avukat ve Danışman ekibini buradan inceleyebilirsiniz.
Hakkımızda
Kore Şehitleri Caddesi Gönenç Sokak Nacibey Apt. No:1 Daire:7, 34395 Şişli/İstanbul info@arisoyhukuk.com
+90 212 213 52 50

Hakkımızda

ARISOY'a Hoşgeldiniz

Yaklaşık 20 yıl önce Gülüzar Arısoy ve Nadir Arısoy tarafından kurulan ARISOY, bütün dünyada bireylerin ve şirketlerin başarılarına katkıda bulunarak saygın bir hukuk ve danışmanlık bürosu haline gelmiştir. Müvekkillerine daima yaratıcı ve pratik çözümler sunarak dürüst ve güvenilir bir firma olarak itibar kazanmıştır. Sonuç odaklı çalışmalar gerçekleştiren ARISOY, olağan işleyişin dışında yer alan karmaşık ticarî ve hukuki konulara odaklanmaktadır.

 ARISOY, uzmanlarının çeşitli konulardaki bilgilerinden yararlanarak müvekkilleriyle birlikte çalışmakta ve doğru proje için doğru ekibi oluşturmaktadır. Bunun sonucunda da ortaya, müvekkillerinin faaliyet hedeflerine ulaşma konusuna odaklanan esnek fakat entegre bir çalışma ortamı çıkmaktadır. Hedefi daima müvekkillerinin başarısını sağlamak olan ARISOY, ihtiyaçları karşılamaya yönelik, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.

ARISOY'a Hoşgeldiniz

Ekibimiz

Gülüzar Arısoy

Avukat

Nadir Arısoy

Avukat

İrem Arısoy

Avukat

Harun Çimen

Avukat

Mizsyonumuz

Mizsyonumuz Acıklama Yazıs Misyonumuz hakkında genel bilgilerı